پرستار همراه الف
پرستار همراه الف
فهرست خدمات

پرستار همراه الف

اطلاعات تماس با شرکت پرستاری پرستار همراه الف

مورد اعتماد ترین موسسه پرستاری از سالمند و کودک در منزل در استان تهران و سایر استان های کشور

دفتر سعادت آباد (مرکز تماس)

فرم ارتباط با ما :‌

از طریق فرم دیل میتوانید با ما در ارتباط باشید . 

میتوانید با تکمیل کردن فرم و ارسال آن به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید و همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته تا درخواست یا نیاز شما را رفع نمایند. 

چرا باید با شرکت پرستاری تماس بگیریم ؟

تماس با شرکت پرستاری مزایای زیادی دارد که می‌تواند نیازهای مختلف شما را برآورده کند. دلایل اصلی برای تماس با شرکت پرستاری عبارتند از:

اطمینان خاطر از فیزیکی بودن شرکت پرستاری

این روزها با گسترش فضای مجازی بسیاری از افراد اقدام به راه اندازی پیج ها و سایت های پرستاری نموده اند که این امر مشکلاتی را برای نیازمندان به پرستار ایجاد کرده است برای همین مهم است که شما با مرکز پرستاری تماس بگیرید و اطلاعات کامل دفتر و مجوزهای شرکت را دریافت کنید . 

اطمینان از مجوز فعالیت شرکت پرستاری

شما این حق را دارید که با مراکزی و شرکت های پرستاری دارای مجوز قرارداد ببندید تا با خیالی آسوده عزیزانتان را به پرستار بسپارید . 

دریافت مشاوره درست در خصوص نوع خدمتی که نیاز دارید 

اینکه چه نوع پرستاری و چه نوع خدماتی مناسب نیاز شما است را کارشناسان موسسه پرستاری به شما اعلام میکنند و به این صورت بهترین خدمات را دریافت میکنید. 

اطلاع از هزینه های خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل 

هزینه های پرستاری بسته به نیازی که شما دارید و خدماتی که از پرستار میخواهید متفاوت است برای همین بهتر است قبل از عقد قرارداد با مرکز پرستاری تماس بگیرید و درخواست اعلام قیمت کنید . 

تماس با شرکت پرستاری به شما این اطمینان را می‌دهد که بهترین انتخاب ممکن را برای خود یا عزیزانتان داشته باشید.