پرستار همراه الف
پرستار همراه الف
فهرست خدمات

پرستار همراه الف

بهترین مرکز پرستاری سالمند در منزل

زمان مطالعه: 5 دقیقه

امروزه در بسیاری از موارد کلیه اعضای خانواده به دلیل تحصیل، اشتغال یا سایر نقش های اجتماعی، ساعات زیادی را در خارج از منزل سپری می کنند. در این شرایط مسئله مراقبت و نگهداری از اعضای سالمند خانواده به یک چالش جدی برای این افراد تبدیل می شود.
یافتن پرستاری مناسب که از صلاحیت های لازم برای مراقبت و پرستاری از سالمند برخوردار باشد کار آسانی نیست. اما اگر از راه درست و امن برای یافتن بهترین مرکز پرستاری سالمند در منزل استفاده کنید، قطعا نتایج مطلوبی را بدست خواهید آورد.
برای پیدا کردن بهترین مرکز پرستاری از سالمند در منزل روش های مختلفی وجود دارد که ما در این مقاله به بررسی مهم ترین عوامل پرداخته ایم:
پرستار همراه الف

خصوصیات بهترین مرکز پرستاری سالمند در منزل

برای شناسایی بهترین مراکز ارائه کننده خدمات پرستاری در منزل، فاکتورهای تعیین کننده ای وجود دارد که باید در هنگام استخدام پرستار سالمند از این مراکز مورد توجه قرار گیرد.
شناخت این ویژگی های کلیدی باعث می شود تا در کوتاه ترین زمان ممکن موفق به یافتن مرکز پرستاری مورد نظر خود شوید:

مشورت با افراد آگاه

یکی از بهترین روش های تحقیق درمورد خدمات یک مرکز پرستاری، مشورت با افرادی است که تجربه استفاده ازخدمات این مرکز را داشته اند.
در این شرایط قادر خواهید بود که با استفاده از تجربه های این افراد تصمیم بگیرید که آیا این خدمات از کیفیت و استانداردهای مورد نظر شما برخوردار است یاخیر
جمع بندی این نظرات تاثیر زیادی در تسهیل روند تصمیم گیری در مورد انتخاب بهترین مرکز پرستاری از سالمند خواهد داشت.

پرستار همراه الف

بررسی مجوز های رسمی و صلاحیت حرفه ای موسسه

تجربه و تخصص پزشکان و پرستاران نقش مهمی در روند بهبود و مراقبت از سالمندان خواهد داشت. به همین دلیل قبل از انتخاب مرکز پرستاری بهتر است به تجربه و تخصص آن مؤسسه و پرستاران و پزشکان آن توجه شود. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید سوابق آنها را نیز ارزیابی کنید.

برخورداری از کادر متعهد، متخصص و مجرب

مهم ترین ویژگی بهترین مرکز پرستاری در منزل برخورداری از کادر متخصص و مجرب است. مراکزی که در هنگام استخدام پرستار سالمند از گزینش های مختلفی برای ارزیابی سالمند استفاده می کنند
بنابراین افرادی که از خدمات این مرکز استفاده می کنند باخیالی آسوده تنها بر ویژگی های مد نظرد.

قیمت مناسب و مقرون به صرفه

هزینه اعزام پرستار سالمند به منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید
در هر صورت هزینه استفاده از خدمات پرستاری از سالمند در منزل نسبت به سپردن سالمند به مراکز نگهداری از سالمندان بسیار کمتر است.

 

علایم نیاز سالمند به حضور پرستار

مشاهده این ۶ علامت در زندگی سالمند، ممکن است به معنای آن باشد که زمان استخدام پرستار سالمند در منزل فرا رسیده است:

 بروز حوادث متعدد

سالمندی که به بیماری های جسمی یا روانی ناتوان کننده مبتلا شده باشد به صورت دایم در معرض بروز حوادث خطرناک قرار دارد. در این شرایط سالمندان علاوه بر بروز حوادث در داخل منزل، به صورت مداوم با حوادث نگران کننده در خارج از منزل نیز روبرو می شوند.
زمین خوردن به صورت مکرر، افزایش تصادفات رانندگی، ناتوانی در تحلیل و قضاوت مناسب همگی علامت های هشدار دهنده ای هستند که سالمند به مراقبت نیاز دارد. بی شک حضور یک پرستار حرفه ای در منزل سالمند تاثیر زیادی در به حداقل رساندن حوادث احتمالی و ارتقا امنیت سالمند دارد.

پرستار همراه الف

تغییر عادات غذایی

در شرایطی که فرد سالمند دچار تغییرات قابل توجهی در عادات غذایی خود شده باشد، احتمال بروز مشکلات جدی سلامت سالمند را تهدید می کند.

به عنوان مثال ممکن است سالمند بسیار کمتر از قبل غذا بخورد یا بدون اینکه متوجه شود وعده های غذایی خود را فراموش کند. این تغییرات در بیشتر مواقع به معنای یک هشدار جدی در مورد وضعیت جسمی و روحی سالمند است. حضور پرستار سالمند برای تهیه مواد غذایی تازه و آشپزی نقش موثری در حفظ سلامت و تندرستی سالمند دارد.

 کاهش سطح فعالیت

در شرایطی که سالمند از نظر روحی و جسمی دچار مشکل شده باشد، ممکن است تا حد زیادی بی حال، غیرفعال و گوشه گیر شود.

سالمندان بیمار معمولا تمایلی به ترک خانه نشان نمی دهند و یا از انجام فعالیت های مورد علاقه خود دست می کشند. در این شرایط یک پرستار سالمند حرفه ای با تشویق سالمند به انجام فعالیت های بدنی و حفظ ارتباطات اجتماغی، نقش موثری در جلوگیری از پیشرفت بیماری های ناتوان کننده ای مانند افسردگی دارد.

پرستار همراه الف

عدم رعایت بهداشت شخصی

یکی از بزرگ‌ترین علایم هشدار دهنده در مورد وضعیت سلامتی سالمندان، عدم توانایی سالمند در رعایت بهداشت و نظافت شخصی است.

در شرایطی که سالمند انجام امور نظافتی مانند دوش گرفتن یا حتی مسواک زدن را به یاد نمی آورد، ممکن است بیش از آنچه فکر می کنید به کمک نیاز داشته باشد.

خوشبختانه کمک به رعایت بهداشت فردی، یکی از مهم ترین وظایف پرستار سالمند در منزل است که در نهایت احترام و حفظ حریم سالمند انجام می شود.

آشفتگی منزل

یکی از بزرگ‌ترین نشانه‌های نیاز سالمند به استخدام پرستار سالمند، مشاهده آشفتگی و بی نظمی شدید درمنزل است.

مشاهده گلدان های خشک شده، ظروف نشسته ای که روی هم انباشته شده اند و کوهی از زباله‌ که تخلیه نشده است به صورت قطعی نشان دهنده مشکلات فرد برای اداره امور روزمره زندگی است. حفظ نظافت منزل یکی از اصلی ترین وظایف پرستار سالمند است که باید به صورت منظم و دوره ای انجام شود.

کاهش ارتباطات اجتماعی

مشاهده فرد سالمندی که سال ها از زندگی اجتماعی پرباری برخوردار بود اما حالا تمایلی به ترک خانه ندارد به معنای زنگ خطری جدی است.

برای سالمندان مبتلا به افسردگی یا اضطراب، خروج از خانه امری دشوار و ناراحت کننده است اما همراهی پرستار سالمند با این افراد، یک راه حل عالی برای حفظ ارتباطات اجتماعی است.

بنابراین تنها راه قابل اعتماد برای یافتن پرستار سالمند با تجربه و قابل اعتماد که از سوابق کاری درخشانی برخوردار باشد، مراجعه به بهترین مرکز پرستار سالمند درمنزل است.

موسسه پرستاری پرستار همراه الف یکی از معتبرترین مراکز ارائه کننده خدمات درمانی و پرستاری در منزل است که به صورت شبانه روزی به مشتریان گرامی خدمت رسانی می کند. کادر متخصص و مجرب این مرکز با محبت و همدلی فراوان از سالمندان، بیماران و کودکان پرستاری به عمل آورده و سلامت و امنیت این عزیزان را در اولویت کاری خویش قرار داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات این مرکز با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *